Ženy všeobecně milují boty. Je to možná tím, že v sobě i dnes máme zakořeněné geny princezen, které se v minulosti rádi fintily. Oproti dobám minulým máme jednu velkou výhodu, a to tu, že novodobé střevíčky jsou daleko pohodlnější. Na výběr máme ze spousty druhů, velikostí i barev. V jednom se ale shodneme všechny, klasické lodičky jsou must have kouskem, které neměly chybět žádné správné popelce.

Tenisky, baleríny i sandálky

V létě máme na výběr asi z nejvíce druhů bot. Na jaře a podzim vynosíme tenisky, které milujeme opravdu všechny. Hodí se na sport i do města. Další, velice oblíbené kousek, jsou baleríny, což jsou taková malá alternativa lodiček. Mnozí je kritizují, protože údajně deformují nohu a vznikají z nich bolestivé puchýře, jiní na ně k šatům a sukni naopak nedají dopustit. Další, velice oblíbený typ střevíčků, jsou otevřené sandálky. Ty si můžete pořídit na podpatku, platformě i nízké, bez podpatku. A právě tato varianta je ideální na léto, kdy mají naše nožky možnost dýchat.

Kolik bot máte ve skříni vy?

Některé z nás vlastní stovky párů střevíčků, jiné naopak jenom pět. Vše záleží na vkusu, povaze a samozřejmě i financích. Mladá, atraktivní popelka bude mít v luxusní vestavěné skříni Praha určitě více bot než maminka na mateřské dovolené.